6 דוגמניות אונליין

פעם הראשונה שלי מול מצלמת סקס

פעם ראשונה שלי, פעם ראשונה מול מצלמה, אני חרמן רוצה להרגיש איך אני משחרר לחץ בקלות. אני מרגיש את המתח עובר לי בכל הגוף, מלטף את הזין שלי ומרגיש את הכוס שלה עליי, אפילו שהיא במצלמה, אפילו שהיא מצדה השני, אני לא מבין את זה אבל מבין שזה טוב, זו הולכת להיות חוויה של פעם אחת בחיים, הרגע שקיבלתי זקפה, זה היה הרגע בו פגשתי את המצלמה פעם ראשונה.
להכיר באינטרנט, לראות מישהי שלא מכירים אבל היא יכולה לקחת את הפנטזיה שיש בראש ולהפוך אותה לאמיתית. פתאום, המסך נפתח והנה היא ערומה, ממששת את החזה שלה, מחדירה את הוויברטור שלה לכל חור אפשרי ואי אפשר שלא להפסיק להתפעל מהגוף המושלם הזה שלה. היא לא מפסיקה להחדיר את הוויברטור לחורים שלה בגוף, הוא רוצה לגמור, אבל לא, קודם כל היא נותנת לי את האפשרות לעקל מה קורה באמת. מתיישבת מולי על הכיסא, עושה בעצמה מעשים ללא בושה, בתעוזה ענקית ואני מת מחרמנות.

היי אני משה אני אומר לה והיא נותנת לי שם בדוי, מכנה את עצמה בשם כזה סקסי, דידי למשל. היא חרמנית, רואים שהיא חרמנית ועכשיו היא שואלת אותי כמה אני חרמן אם בכלל מאחד עד עשר?  לא אכפת לה מכלום, רק מלקחת את הדברים לפנטזיה הרחוקה ביותר ולהקריב אותה.  לא אכפת לה אפילו מהוויברטור שהיא מציגה, היא משאירה אותו בצד. "תן לי את האיבר שלך, אני מוותרת על הזין שלך" היא אומרת ואני עונה לה חצי מגמגם... "נו טוב... בטח שאני רוצה" אני רוצה לזיין אותך חזק כאן ועכשיו, למה צריך וויברטור בכלל? היא נוגעת בשדיים הגדולים שלה, מקרבת שד אחד ומוצצת בתאווה מול את הפטמה שלה. כן, היא מצליחה לתפוס את השד הענק שלה וללקק אותו. מה איתך? היא שואלת וממשיכה לגעת בשדיים שלה. מקרבת שוב פעם לפה ומוצצת בתאווה את עצמה. "היה מתאים לי שהזין שלך יהיה בין השדיים שלי עכשיו" היא אומרת ונשענת יותר על הכיסא של המחשב, משחקת עם הוויברטור שלפני שנייה כמעט זרקה. בו זמנית ממשיכה ומלקקת את עצמה עד שאני עוד שניה מאבד את זה מרוב חרמנות.

תראי את הזין שלי? את אוהבת אותו? אני מקרב את הזין למסך והיא שולחת יד מטופחת עם ציפורניים ארוכות כדי שאלקק לה והיא תלקק לי במובן הווירטואלי את הזין הגדול הזה שלי. מה היית עושה לי עכשיו? הייתי מכניסה את הזין שלך לפה שלי כמו ארטיק טוב. מכניסה את כולך לתוך הפה שלי ומלקקת אותך בתאווה אבל בשביל זה, אתה חייב לדמיין מה היה קורה אם עוד שנייה היינו יוצאים מהמסך ונפגשים באמצע. היא מחייכת ומשרבבת את הלשון שלה על השפתיים הבשרניות שלה ואני ישר מדמיין איך הן באמת נכרכות סביב הזין שלי.
אני רואה אותה מלקקת מלמעלה ועד למטה. רואה איך היא רוצה ללקק את כולי ולשתות את הזרע שאני מת לתת לה. אני מדמיין איך את מביאה לי ביד ואיך אני בתוך הפה שלך. אני כל כך רוצה שתביאי לי ביד עד שאני אגמור חזק. תיגע בעצמך, תרטיב אותו, אמרה לי ואני מציית לה כמו ילד טוב שמלקק את עצמו עד שאני כמעט וגומר.

אני רוצה ללגום את הזרע שלך, להכניס אותו עמוק לתוך הגוף שלי, להרגיש את החום שלך בתוכי. תרגיש שזו היד שלי שם, זו כבר מזמן לא היד שלך, אני מרגישה שאתה מלקק אותי ואני מלקקת אותך. תיגע במסך, תביא את היד, הנה הידיים שלנו נפגשות, אני מרגיש את האצבע שלי מדגדגת לה את כף היד ומחרמן אותה כאילו אין מחר. זה הסימן שאני מת לזיין אותה, זה מה שהייתי עושה לבחורות שהייתי פוגש בבר והיה בא לי עליהן, הייתי דופק להן מבט, מדגדג לה את כף היד וזה הסימן שבו הייתי מציין את החשקים שלי, את החרמנות לזיין אותה כאן ועכשיו.
חבל שאת לא לידי, אמרתי לה, חבל אבל מצד שני יש לך מזל גדול. תאונן לי מול הפרצוף היא אומרת לי ואני מת לראות איך היא גומרת רק מזה שאני אגשים לה את הרצון. אני נשכב לאחור, היא מביאה לעצמה ביד ואני בצד השני, משחק לעצמי עם הזין, מלקק את עצמי, מרטיב את הפטמות שלי ואת הזין והיא מתגרה עוד ועוד עד שהיא מגיעה לאורגזמה ואני איתה יחד. אני גומר כאילו אין מחר, הכול מתמלא בזרע שלי.
אני מרגיש כאילו אני גומר לה על הפנים והיא מלקקת ולא מפספסת שום נקודת שפיך שלי. אנחנו שקטים, נשכבים נזרקים על הכיסא של המחשב, מחכים קצת שיעברו כמה רגעים. "לחשוב שזו החוויה הכי מדהימה שהייתה לי מול מצלמה יותר מהדבר האמיתי". אני אומר לה והיא מחייכת ואז שקט, מסך שחור, זהו, היא הלכה, אבל בטח מהר מאוד תחזור.
 
 
 

בחורות נוספות שעשויות לעניין אותך

karma

אונליין

karren

אונליין

bunnys

אונליין

noel

התקשר