8 דוגמניות אונליין

סקס במצלמה עם אנה

הוא לא ראה אותה שנים, במקרה, פתח סקס במצלמה דרך האינטרנט והנה היא אנה, מישהי שהכיר כשהיה בן 17 היא הייתה פצצת על. תמיד היא הייתה חרמנית, היא הייתה אז בת 18 שנה מעליו, בהתחלה לא זיהה אותה, אחר כך הבין שזו היא, מזל שהיא לא זיהתה, אחרת אולי הייתה עוצרת ומבקשת ממנו לעבור למישהי אחרת. הוא היה דלוק עליה שנים, הנה מגיע הרגע שבו הוא מזיין אותה גם בווירטואלי, ככה סקס במצלמה מבלי לצאת מהבית, מבלי להגשים את הדבר האמיתי אבל כן להשיג משהו מאוד קרוב. לראות אותה ערומה, לדמיין שמזיינים אותה או נוגעים בה. מי היה מאמין, פתאום הוא פוגש מישהי שהוא מכיר.
רגליים ארוכות, שיער ארוך, שדיים זקורים, גוף חטוב, כך הוא זכר אותה, עכשיו הוא הולך לזיין אותה וזה הולך להיות טוב. זה בטוח לו. לא משנה שזה סקס במצלמה, אחרי היום הוא בטח יבין את המשמעות של לזיין בכאילו, לא לגעת, רק לראות ולתת לדמיון ללכת איתך לכל מקום.
היא ביקשה ממנו לעצום את העיניים, לשים מטפחת שחורה, ולקחת את האצבעות שלו, להרטיב את האצבעות, להכניס לפה, ואז לטייל איתן על הגוף שלו, על החזה. הוא תפס את הפיטמה שלו והתחיל לשחק איתה. אין ספק שהעיניים קשורות משהו קורה, חשב לעצמו. הוא לקח את היד והתחיל להביא ביד, שיחק לעצמו בביצים, תפס את הסרט הקשור והעיף אותו, פתאום ראה אותה, מאוננת חזק, דוחפת את האצבעות שלה מתחת לתחתונים וגונחת בדיוק כמוהו, הוא היה בשוק, הוא לא חשב שיראה את אנה במצב המחרמן הזה. הוא רק ניסה לדמיין מה היה קורה אם לא היה מסך ביניהם. הוא היה מזיין אותה חזק, דוחף לה את הזין שלו לתוך הפה חזק, עד שהייתה נחנקת. קושר אותה ועושה בה מה שהוא רוצה. דוהר עליה כמו משוגע, שוב פעם יצא מהחלום, ורואה אותה עם ויברטור ביד, מאוננת חזק, מסתובבת עם כל הגוף אליו מתחילה לרקוד על העמוד שיש לה בחדר. ערומה, נוגעת בעצמה, מלטפת את השדיים שלה והוא רק מסתכל ומביא ביד עליה כאילו אין מחר.
הלשון שלה מלקקת את המסך, היא מבקשת ממנו לדמיין שהיא מלקקת לו את הגוף בטירוף. עוד שנייה הוא גומר ואז, היא אומרת לו "איציק זה אתה"? פתאום היא זיהתה, אבל בזכות סקס במצלמה, הלהט שחרר אותה ואותו מהכול, השמות שלהם לא היו חשובים, אלא רק הפנטזיה. 

בחורות נוספות שעשויות לעניין אותך

einav

אונליין

neta

אונליין

stav

אונליין

nicolee

אונליין