4 דוגמניות אונליין

הופעה חיה של גלוריה

גלוריה השתחררה מהצבא, הדבר האחרון שהיא אוהבת זה לקבל פקודות נוכח העובדה שהייתה בגדר שולטת בצבא. היה לה תפקיד צבאי רציני והיא זו ששלטה על כל העניינים, עכשיו, היא מחפשת מישהו שיגיד לה מה לעשות, היא אוהבת את המצלמה ומכאן שהיא מוכנה לתת הופעות חיות מול מצלמה כפי שלא ראיתם מעולם.

לאחרונה הגיע אליה בחור בתול, לא ידע מעולם אישה והוא חיפש מישהי שתלמד אותו לתת הוראות, להיות יותר אסרטיבי אז היא הגיעה אליו עם מסיכה, בלבוש מנימליסטי של תחתונים עם חור באמצע נטולת חזייה. בתחילה הוא נבהל אבל מהר מאוד הבין שהוא הולך לקבל את העינוג הכי גדול שיש רק אם יידע לתת הוראות.

"תגיד לי להוריד את התחתונים לגמרי, נו אני מחכה" אמרה לו וחייכה. פתאום מביישנות הוא נפתח והחל להשתחרר. תוך כדי הוא הוריד את החולצה שלו ואת המכנסיים הקצרים ונשאר רק עם תחתונים. "תוריד כדי שנראה את הזין שלך" אמרה לו  ואז חזרה ואמרה "אמרנו שאתה נותן את ההוראות כאן אז קדימה עכשיו תורך". הוא הוריד את תחתוניו ואמר לה "תרקדי לי, אני רוצה הופעות חיות מול מצלמה". היה לה עמוד במרכז החדר, היא נתלתה בו והחלה לחוג עליו בערום מלא, רוקדת ומתחככת עליו בכל העוצמה. "תיגע בעצמך" ביקשה. "עכשיו תרדי את על ארבע ותהיי עם הישבן אליי אני רוצה להכניס לך אותו". היא נעמדה עמידת שש והחלה לנענע מולו את ישבנה בנמרצות.
"עכשיו זה רק אני ורק אתה אין לך מה לחשוש יותר". גלוריה נשכבה על הרצפה והחלה לרצד עליה כמו נחש. "תיגעי לעצמך בכוס" ביקש ממנה. "הופה אתה מעז חומד ככה צריך" שיבחה אותו והכניסה בו זמנית אצבעות רכות ועדינות אל הכוס שלה שהיא נאנקת מהנאה בלתי נגמרת. "תיגע לעצמך בזין, תראה לי אותו כאן ועכשיו". הוא נעמד מול המצלמה והראה לה את האיבר שלו כמו שמח לקראתה.
"עכשיו בוא נרקוד יחד, בוא נדמיין שהאצבעות שלך נוגעות לי בפטמות". ביקשה ממנו והוא החל לזוז יחד איתה כשהיא מחזיקה ביד אחד שוט ארוך. "תדחפי לעצמך את השוט, תגעי בעצמך איתו" ביקש ממנה והיא רק צחקקה מהפתיחות שתקפה אותו. היא החלה רוקדת על העמוד ברחבת החדר ובידה השנייה מטיילת עם השוט על שדיה, צווארה ואז דחפה חלק ממנו אל תוך הכוס שלה.  ואז אמרה נתראה בסשן הבא? 

להופעות חיות של בנות במצלמות סקס לחץ כאן

בחורות נוספות שעשויות לעניין אותך

karren

אונליין

shani_boobs

אונליין

einav

אונליין

noel

התקשר