4 דוגמניות אונליין

סקס אגס

סקס אגס הוא מה שאני מכנה חווית סקס יחידה במינה שהייתה לי עם בחורה עם חזה אגס. אתה יודעים למה אני מתכוון חזה אגס? שיש לה חזה חמוד כזה, קטן נעים וכיפי, הטעם שלי בחזה של בחורות הוא אגס – כי זה הכי מציאותי מבחינתי, בחורה עם חזה ענק מזכיר לי סרט פורנו לא הגיוני שבאותו סרט לשחקן יש זין ענק שבכלל מבאס לי את החוויה של צפייה בסקס.

לעניין שלנו

בקיצור ולעניין, הבחורה הייתה שחומה עם שיער ברונטי חלק וגוף של דוגמנית על. פגשתי אותה באתר הכרויות ושראיתי את התמונה שבה הבחורה נראית כזה טוב, אמרתי לעצמי אין מצב שזו היא ושאני חייב לראות בעיניי כדי להאמין.
בכל אופן התחלנו לדבר באתר וקבענו להיפגש. הלכנו לסרט מפחיד (כי איך תסיים עם בחורה במיטה אם לא תיקח אותה לסרט אימה), ולאחר שכל המזימה עבדה, צחקנו, נהנינו והלכנו לפאב. בפאב נכנס יין יצאו כמה סודות, בין הסודות שהיו שם היה אחד מאוד חשוב בו היא מודה שהיא לא מרוצה מהחזה שלה, הוא קטן מדי עבורה, ואני, בתור חובב חזה אגס מושבע לא יכלתי להבין אותה. כמובן שראיתי את הסגנון של הבחורה שהיא קלילה והרשתי לעצמי לזרוק לה כל מיני בדיחות בסגנון "תראי, אני צריך לראות את זה במו עיניי כדי לאבחן את העניין ועד שלא אראה לא אוכל להסיק מסקנות".
ראיתי שהבחורה לא נותנת לי כאפה מצלצלת, ואחרי בדיחה כזו זה או שהיא נותנת לי אחת שאזכור לכל החיים, או שהיא זורמת וזה אומר שסחבק הולך לקבל היום, ועוד לקבל מבחורה שווה.
הקטע בבחורות שוות זה שאם הן יודעות שהן שוות אז הולכות לעוף על עצמן ואז המסע למיטה שלהן הולך להיות קשה, מייגע מתיש מאין כמותו שעוד עלול להסתיים בכישלון, אך אם הבחורה אינה מודעת לכמה היא שווה הסיכוי שלך להכנס למיטה שלה הוא הרבה יותר גבוה , ואיתה המצב היה בדיוק באמצע, היא ידעה שהיא שווה אבל כנראה היא לא ידעה כמה.
הסעתי אותה הביתה, כל הדרך דאגתי להזכיר לה על הסרט וכמה הוא היה מפחיד ואני לא יכול לישון בחושך עכשיו לפחות חודש ועוד כל מיני דברים שיגרמו לה להגיד את המשפט המיוחל "בוא תעלה אליי", הגענו למתחת לבית שלה, עצרתי את האוטו ואמרתי לה "אמממ... אוקיי, אז ביי".
היא ענתה לי "ביי" וחשכו עיניי, נהייתי עצבני ואמרתי שאין מצב שאני נותן לזה לקרות, אז אמרתי לה "בהצלחה בחושך היום" והיא הסתובבה אלי במבט הססני כזה ואמרה "גם לך". מה לעזאזל הולך פה, לא הבנתי ומרוב עצבים לקחתי את האוטו ונסעתי לביתי. בעודי עצבני ברמזור, מחכה שיתחלף לפתע היא התקשרה אליי ואמרה לי "תבוא אליי".
מבולבל מתמיד, לא חשבתי לשנייה עשיתי סיבוב פרסה ונסעתי אליה. עליתי אליה במדרגות, שם היא פתחה לי את הדלת עם חלוק סקסי שעוטף אותה ואמרה לי "ציפיתי שתתנגד, שתראה לי שאתה רוצה להישאר", אתם מבינים, אני חרמן מהתחת וכל מה שמעניין את הבחורה הזו זה רק טיזינג.
השתתפתי במשחק שלה, ואמרתי לה "צודקת" והתחלתי לנשק אותה תוך כדי שאני נכנס לבית שלה וסוגר את הדלת שמאחוריי.

סקס אגס

נכנסנו לחדר השינה שלה המעוצב המלא בתמונות אגס (קצת אירוני לא?) והורדתי לה את החלוק ונחשפה אליי היצירה האלוהית הזו שנקראת החזה אגס שלה, ציצים בדיוק כמו שאתה אוהב, יפים קטנים וחמודים, זו הייתה התחלה נורא חיובית.
שהתחלנו בסקס תוך כדי נשיקות , הייתי חייב להפוך אותה ולזיין אותה בדוגי כי אין מה לעשות, הייתי חייב לראות שהתחת באמת תואם לתחת שבתמונות באתר ההכרויות, ואיך אהבתי את כמה שהיא גנחה, ואז היא עלתה עליי ורכבה כאילו רודפים אחריה, הסקס הכי טוב שהיה לי אי פעם, סקס אגס!
לאחר הסקס המדהים נפרדו דרכינו למחרת בבוקר והיא כבר לא ענתה לי להודעות.
 
 
 

בחורות נוספות שעשויות לעניין אותך

karren

אונליין

einav

אונליין

shani_boobs

אונליין

nicole

התקשר