5 דוגמניות אונליין

מאחורי הקלעים - מה עושה נערת מצלמה

בתור חדשה בתחום, איך אני יכולה לספק לגולשים את החוויה שהם מחפשים?


קודם כל, מסתבר שמה שהגולשים אוהבים, נמצא דווקא ביחס הפוך למה שהתקשורת מציגה כאידיאל היופי, כמו כן מה שמוצג במועדוני סטרפטיז ומסיבות של המיינסטרים.
כך שאין סיבה להתאמץ בכיוון של להראות כמו ברבי או משהו דומה. מכיוון שאת בשליטה על מה שהצופים רואים, את צריכה ללמוד לשחק עם המצלמה – עם הזוויות, הזום, והתאורה, כדי שיראו מה שאת רוצה להראות במופע.
יש לך הרבה יותר אפשרות לבחור מה להראות מאשר ב"חיים האמיתיים". כל מיני קמטים או כתמי עור שונים, פצעי אקנה, שיניים בעיתיות, יכולים פשוט להעלם על ידי שימוש נכון במצלמה. אפילו בלי קרמים.
שימוש באביזרים, מאוד יעיל! לשחק אחות/רופאה, מורה, כפפות לידיים, לשים רעלה..
האפשרויות הן באמת אינסופיות, כדאי לדעת לאילו תחפושות את הכי מתחברת וקל לך להציג, ושאלו יהיו מוכנות לידך.

POV

לפחות שליש מצופי הפורנו, ויותר, אוהבים POV – זאת אומרת, קלוז אפ על חלק גוף מסוים, שלא כולל דווקא את הפנים. כמובן יש את הווגינה, ישבן, וציצים, אבל הרבה גם אוהבים לראות כפות רגליים, רגליים/ידיים, וכן הלאה, ולא מעניין או שפחות מעניין אותם שאר הגוף.
אם יש לך בעיות בשיניים, אז את יכולה לבקש מהלקוחות שיתרמו למימון הטיפול, ואז להראות להם את התוצאות, של שיניים לבנות ונקיות.. יש הרבה גולשים ששמחים לעזור, למרות הסטיגמה שצופי פורנו הם סתם חרמנים מניאקים.
את גם הבמאית וגם השחקנית, לכן צריך להכין את הדברים כמו שצריך, זה נותן לך הרבה חופש, אבל גם אחריות על כל המופע. זה כמובן יותר מסתם להתפשט ולרקוד מול מצלמת אינטרנט פשוטה – למרות שיש בטח גם כאלו שישלמו בשביל זה, בתור העדפה שלהם לראות אותך ככה.

"פטישים נפוצים"

חכמה זה סקסי – משקפיים, את יכולה להרכיב משקפיים סקסיות, גם אם את לא באמת זקוקה להן, הרבה גולשים מחפשים את זה. כמובן זה יכול ללכת עם לוק של סטודנטית/מורה, אם את מחזיקה משהו מתאים או לובשת משהו שקשור לאופנת גיקיות.
גרביונים, תחתונים בצבעים מסוימים, מכנסי "רשת" עם חורים, יש הרבה סוגי לבוש, נפוצים יותר וגם נדירים, שפשוט ללבוש ולמצוא לקוחות שיאהבו את זה. אז בפרופיל שלך תצייני את אביזרי הלבוש השונים.
כמובן אם את יותר תיאטרלית ואוהבת את המשחק אז אין גבול לדמיון, ואת יכולה להכין עוד תחפושות של דמויות מפורסמות מסרטי פנטזיה.
אל תשכחי שחלק גדול מהלקוחות המשלמים הם גיקים, וכמובן שתעדיפי אותם מאשר עארסים, אז תבדקי מה מושך את קהל היעד המועדף עלייך ותתכונני בהתאם.

בחורות נוספות שעשויות לעניין אותך

karma

אונליין

karren

אונליין

einav

אונליין

shani_boobs

אונליין