8 דוגמניות אונליין

איך התחלתי עם מצלמות הסקס

תמיד הייתי "הילדה הטובה" , בבית הספר, בבית, חנונית של לימודים כמו בסרטים. מתלבשת תמיד בבגדים לא חשופים, שמרניים, ושלא מרמזים על העובדה שאני בחורה אפילו. את הלימודים סיימתי בהצטיינות יתראה, ולצבא לא גייסו אותי בגל תת משקל, כך שהתחלתי את לימודיי מוקדם מהרגיל. לצערי, במהלך הלימודים ההורים שלי נקלעו לקשיים כלכליים קשים ואני שלא עבדתי מעולם ורק התמקדתי בלימודים ובשום דבר אחר, לא ידעתי מה לעשות עם עצמי. נשארתי בבית כדיי לעזור להורים עם האחים הקטנים יותר, והתחלתי לראות הרצאות מוקלטות במצלמת אינטרנט כדיי לא להפסיד שיעורים. המשכתי להצטיין אבל הרגשתי שאני לא עוזרת מספיק להורים, ושבקרוב לא יהיה מנסו מלהפסיק את הלימודים. החרדה קיננה בי. הלימודים היו הכול עבורי והשקעתי את כל כולי בהם. וויתרתי על כל שמץ של חיים שהיה דומה לחייהן של הבנות סביבי, ובעיקר- התרחקתי מבנים.

חיפשתי באינטרנט הצעות עבודה, ונתקלתי באתר שהציע תשלום רב עבור עבודה מהבית בזמן החופשי.
כשנכנסתי לאתר לא הבנתי בהתחלה למה הגעתי וחשבתי שטעיתי, אבל אז ראיתי את המודעה שבעקבותיה לחצתי על הקישור. באתר הופיעו תמונות של בנות תחת הכותרת "מצלמות סקס" ואני בקושי השתמשתי במצלמות, בטח שלא לסקס, ובכלל הייתי בתולה. 
 
למרות שחששתי שזה לא מוביל לכיוון טוב, החלטתי לצלצל למספר המצורף בכל זאת, חשבתי שאולי מדובר במשהו אחר, שקשור רק בעקיפין לאתר הזה עם כל הבחורות בעלות החזה החשוף והפנים המטושטשים. 
הבחור בעבר השני של הקו היה אדיב ונחמד, הוא הסביר לי על העבודה ומהפה שלו זה היה נשמע חלומי דווקא. כל מה שאני צריכה לעשות זה לעבור אודישן קצר, תוך כדי שיחה במצלמה אתו. הסכמתי כי זה היה התנא שמפריד ביני לבין היכולת לממן את הלימודים שלי.
 
הוא החמיא לי על המראה שלי, והתחיל לשאול אותי שאלות כלליות עליי.. גיל, מצב משפחתי, זמינות לעבודה וכו', ואז ביקש ממני להתפשט עד כמה שנוח לי. הובכתי מאוד אבל הבנתי למה נכנסתי, והחלטתי פעם אחת בחיים לקבל אומץ וללכת על זה עד הסוף. הורדתי והורדתי, וזזתי ועשיתי כל מה שהוא ביקש, כשסומק של ריגוש מציף את לחיי ללא הפסקה. שמתי לב שהוא ושלף את איברו ומתחיל לגעת בו, וזה גרם לי ריגוש שלא יתואר ורק דרבן אותי להמשיך עד שהתחלתי גם לגעת בעצמי.. זו הייתה הפעם הראשונה שעשיתי סקס במצלמה וסוג של סקס בכלל, זכיתי להכיר את עצמי מחדש וגם לשמור על הלימודים שלי.
 

בחורות נוספות שעשויות לעניין אותך

yasmin

אונליין

karren

אונליין

hagar

אונליין

karma

אונליין