4 דוגמניות אונליין

מצלמות סקס ליום הולדת

שמעתי מחברים הרבה פעמים, שהם גולשים באתרי מצלמות סקס, וזה נורא כיף. לא הבנתי למה הם מוכנים לשלם על פורנו, כי לא הבנתי את ההבדל, וזה היה נראה לי מגוחך.
עד שפעם חבר הביא לי ליום ההולדת כמה קרדיטים לאתר המצלמות הישראלי. אז נכנסתי לבדוק על מה מדובר והופתעתי לטובה.
לא הבנתי את ההבדל העצום בחוויה: לא סתם סרט פורנו של בחורה לטעמי, אלא בחורה ישראלית, כמו אלו שיוצא לי לפגוש, עושה לי מופע חשפנות פרטי!
וכמובן, יש גם את הדיבור, תמיד אני נתקף חוסר ביטחון ומתחיל לגמגם כשאני מתחיל לדבר עם בחורה יפה, ומה לעשות, יש לי סטנדרטים גבוהים.
אז גיליתי דרך פשוטה וקלה בלחיצת כפתור, פשוט לדבר קודם עם בחורות סקסיות דרך המצלמה, מה גם שברור שזו לא מישהי שהולכת להיות חברה שלי, אז זה מוריד מהחשש הטבעי של לנסות להרשים אותה, ואז זה כבר הופך לי לטבע שני.
דיבור קליל, שהופך לדיבור סקסי וחצוף גם מצידה וגם מצדי, טיפים וטריקים שאני לומד ממנה, וזה שווה את המחיר. אין הוצאות נסיעה לאיזה מועדון חשפנות, או איזה קורס שרלטני לפיתוי בחורות. ובמקום לבזבז שעות על פורנו משעמם, אפשר להשיג הרבה יותר ריגוש ואינטראקציה עם בחורות אמתיות ולהגיע יותר מהר לתוצאה הרצויה..
בינתיים דיברתי עם כמה סוגי בחורות: צעירה מתוקה בת 18, מילפית שקצת יותר גדולה ממני, עם ניסיון רב, מלאות ורזות, ראיתי גם זוגות מזדיינים מול המצלמה.
ניסיתי גם קצת משחקי שליטה, ועוד משחקי תפקידים, כמו להשתתף בסרט, חוץ מהחרמנות זה מפתח מאוד את היצירתיות והדמיון.
זה לא תחליף ליחסים אמתיים, אם כי ישנם כאלו שזה כן בשבילם, וטוענים שבעתיד סייבר סקס יהיה העיקר, אבל זה תבלין/אימון מאוד מגניב.
אני לא מוצא טעם יותר בבהייה בתמונות דוממות או סרטונים משעממים. גם בסרטי קולנוע היום יש ז'אנר שמתחיל לתפוס תאוצה, שהעלילה מתקדמת בשיתוף ובחירה של הצופים בין כמה אפשרויות.
כמו כן גיליתי דברים חדשים שאני אוהב, מבחינת מבנה גוף וצבע עור, בחורות מסוג שלא חשבתי שאמשך אליהן, ועכשיו כשראיתי ודיברתי איתן שיחות אינטימיות גיליתי שזה מדליק אותי, כמו למשל גיקיות סקסיות, שהרבה מתלהבים ואותי זה לא משך עד שדיברתי עם כאלו באתר.

בחורות נוספות שעשויות לעניין אותך

karma

אונליין

karren

אונליין

nicole

התקשר

noel

התקשר