8 דוגמניות אונליין

כאשתי לא הייתה מוכנה לסקס

את סיוון הכרתי שחזרתי מיום עבודה ארוך ומתיש. אני זוכר את כאילו זה היה אתמול כי את החוויה הזו לא אשכח בקלות.
באותו יום רביעי הגעתי הביתה חרמן מתמיד, זו הייתה תקופה של התחלה חדשה, ואני לא יודע אם אתם מכירים את ההרגשה הזו להיות חרמן במשרד כשיש לידך כל כך הרבה כוסיות שנראות טוב שבא לך לקחת אותן לאיזה חדר - אבל אתה לא יכול, מה שאתה כן יכול לעשות זה להתבאס שאתה נשוי ורק לדמיין מה היה קורה אילולא הנישואין ולדמיין שאשתך נראית כמו נילי מהמשרד בלונדינית עם חזה שופע ותחת שהוא פשוט יצירת מופת.
כהשגעתי הביתה - חרמן שמשותקק לסקס מתמיד , אשתי כבר ישנה על המיטה וכל הניסיונות להעיר אותה כדי שתיתן לי קצת היו ללא הצלחה. מה הטעם בברית הנישואין אם אתה לא יכול לפרוק חרמנות עם האישה שלך.
הייתי כל כך מתוסכל שהייתי חייו לעשות משהו ולא היה בא לי לאונן על סרט פורנו לא הגיוני בעלילה שלו ועוד עם איזה שחקן פורנו שהזין שלו בגובה שלי.
נכנסתי לאינטרנט והתחלתי לחפש אופציות מפתות, ואחת מהאופציות ההן היו מצלמות סקס. אתר מצלמות ישראלי שבו אתה בהופעה חיה עם בחורה שווה לא פחות מנילי מהמשרד שעושה מה שאתה אומר. נכנסתי לאתר, באתר היה לוח שידורים של בנות בהופעות חיות והתחלתי לחקור את הבנות - אם כבר אתה משלם אז לפחות שהתמורה לתשלום תהיה שווה. זפזפתי בין כל אחת מהבנות והסתכלתי מה כל אחת מהן מציעה, מה היא עושה, מה הסיפור שלה והכי חשוב איך היא נראית - מה אפשר להבין מהתמונה שלה.
לאחר רפרוף לא קל (אני מודה) באתר מצלמות סקס מצאתי לי את סיוון - לפי ההגדרה חיילת משוחררת ברונטית עם חזה ענק, עכשיו בכנות, על הזין שלי משוחררת לא משוחררת רק שהיא תהיה על הזין שלי.
כשנכסתי להופעה איתה כל כך שמחתי שבחרתי אותה, באמת בחורה בדיוק לפי הדימוי - כל כך סקסית  ומחרמנת שרק מחכה להוראות ממני. 
היא הייתה מנומסת עם עיניים חדורות מטרה שמחכה שאתפשט. היא שאלה אותי מה אני רוצה שהיא תעשה, אמרתי לה שתתפשט והיא לא עשתה את זה כמובן לפני טיזינג קל. לאחר מכן ביקשתי ממנה שתגנח קלות וחוויות הסקס שלי עם אשתי לא היו כאלה טובות, ללא ספק חווית סקס במצלמות היא חוויה מעוררת חושים ששווה לנסות מדי פעם, במיוחד שאשתך לא נותנת לך.
 

בחורות נוספות שעשויות לעניין אותך

bunnys

אונליין

inbar

אונליין

karren

אונליין

stav

אונליין