8 דוגמניות אונליין

סקס במעבורת חלל

ג'ונס היה פרופסור צעיר וחתיך מגרמניה, שעבד בפקולטה לאסטרופיזיקה, באוניברסיטה אמריקנית גדולה. מתמחה במכניקת הקוואנטים, עם עניין מיוחד בתאוריית המיתרים. ופרסם כמה מאמרים על הנושא.
יום אחד, בקפיטריה, התיישבה בשולחן שלו אישה מהממת, והציגה עצמה כד"ר סטלה ברגר.
"אני עובדת במעבדת החלל. אנחנו בודקים התאמה חדשה לחלוקת צוות המעבורת כך שאסטרונאוטים יוכלו לנוע למרחקים ארוכים יותר בחלל, כמו לדוגמא, למאדים.
ואני מחפשת אנשים רציניים עם רקע מדעי שיעזרו לי בכמה ניסויים, אתה חושב שתהיה מעוניין?".
"אני מעוניין בכל דבר שירחיב את הידע שלנו בכל הקשור למסעות בחלל." חייך. "מה זה כולל?"
"טוב, קודם כל, זה אומר לבלות איתי כמה שעות בחלל קטן סגור. וזה כולל סקס, הרי אנחנו לא יכולים לצפות מגברים ונשים לטוס לחלל ולבצע משימות בתפקוד אופטימלי, מבלי לספק את הצרכים הבסיסיים שיותר שלהם. נכון?"
הוא הנהן בהסכמה, תוך כדי שבוחן את גופה עם עיניו. היא הייתה יפה, ורזה, ונראה שיש לה ציצים יפים. אבל הוא נמצא במערכת יחסים, ולא בטוח שזה הדבר הנכון לעשות. עם זאת, הוא הבין את המחויבות שיש לו למדע, ולכן הסכים להצעה שלה.
חלל המגורים שהיא דיברה עליו, היה מאוד קטן, עם 2 מיטות צרות, מקום קטן לשירותים/מקלחת, וארון קטן לאחסון חפצים ובגדים. זה היה כמעט קלסטרופובי. סטלה הראתה לו איך אחת המיטות הופכת לספה, ואז הם ישבו עליה ושוחחו קצת. במשך כל הזמן הזה, ג'ונס תהה מה עוד יקרה. אחרי כמה דקות שיחה, היא אמרה שהם צריכים להוריד את הבגדים ולשים אותם בארון, לבדוק איך הסידור הזה עובד.
כשכל אחד עמד בקצה אחר של הקבינה, אז יכלו להתפשט מבלי לפגוע אחד בשני. כך שניהם התפשטו עד שהיו עירומים לגמרי.
כשהוא ראה אותה פעם ראשונה, עם בגדים, אז הוא הבין שיש לה גוף נחמד. אבל עכשיו הוא רואה שיש לה גוף של דוגמנית. היו לה שדיים שהוא כבר היה מת לתפוס וללקק.
"עכשיו, אם היית צריך לעשות כאן סקס, איזו תנוחה תהיה הכי נוחה?" אמרה והסתכלה על הזין שלו, שתפס יותר מקום ממה שהיה אמור לתפוס מלכתחילה..
ג'ונס החל להתחרט על כך שהסכים לפרוייקט, זה היה כל כך טכני. הוא רק רצה לעשות מה שנראה לו הכי טבעי במצב הנתון, והוא אמר לה את זה.
"אז אתה רוצה פשוט להתחיל, משהו כזה?" אמרה, והתקרבה אליו. השדיים שלה נלחצו כנגד החזה שלו, והיא החלה לנשק אותו.
הוא לא יכל לענות שכן הלשון שלה הייתה בפיו. והידיים שלו חפנו את ישבנה העירום, והזין שלו נלחץ כנגד הירך שלה. כשהוא הרים את ידיו לעבר השדיים שלה, היא השמיעה אנחה קטנה.

בחורות נוספות שעשויות לעניין אותך

alexia

אונליין

kesem

אונליין

inbar

אונליין

shoval

אונליין